!سربازی فداکار که جا نماند

وحید جمشیدی، سرباز نیروی زمینی ارتش در 26 تیرماه سال جاری در مسیر بازگشت از مسجد مقدس جمکران با یک خودروی واژگون شده مواجه شده و با از خودگذشتگی و ایثار به کمک سانحه دیدگان می شتابد که پس از نجات جان سرنشینان آن سانحه، خود با یک خودرو سواری برخورد کرده و به شدت مصدوم می شود.
سرباز فداکار نیروی زمینی ارتش، گروهبانیکم وظیفه وحید جمشیدی که با ازخودگذشتگی در نجات جان مصدومان یک سانحه تصادف خود دچار سانحه شده بود؛ صبح امروز پس از گذشت یک ماه بستری در بیمارستان دعوت حق را لبیک گفت.
به گزارش فارس به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، وحید جمشیدی، سرباز نیروی زمینی ارتش در 26 تیرماه سال جاری در مسیر بازگشت از مسجد مقدس جمکران با یک خودروی واژگون شده مواجه شده و با از خودگذشتگی و ایثار به کمک سانحه دیدگان می شتابد که پس از نجات جان سرنشینان آن سانحه، خود با یک خودرو سواری برخورد کرده و به شدت مصدوم می شود.

این گروهبان وظیفه شناس نیروی زمینی ارتش در این حادثه از ناحیه نخاع، مهره های گردن و پای چپ دچار شگستگی و مصدومیت شده و نزدیک به یک ماه نیز در بیمارستان بستری شده بود که در نهایت علی رغم تلاش تیم پزشکی بر اثر شدت جراحات وارده صبح امروز جمعه در بیمارستان خانواده ارتش دار فانی را وداع و به سوی معبود خویش شتافت.

بنابراین گزارش، در مدت بستری بودن وی در بیمارستان، تعدادی از مسئولان کشوری و لشگری به دلیل اهمیت کاری که این سرباز فداکار انجام داده بود، با حضور در بیمارستان با خانواده وی دیدار و از ایشان دلجویی کردند.

مراسم تشییع پیکر این سرباز قهرمان ایران اسلامی ساعت 11:00 صبح  شنبه (29/5/90) با حضور فرماندهان و کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران از مقابل درب اصلی ستاد فرماندهی نیروی زمینی ارتش تشییع و سپس در بهشت زهرا به خاک سپرده شد.
====
تا یک سرباز نباشی نمی توانی بر این واقعه اشک بریزی!
تا یک سرباز جامانده نباشی نمی توانی بر این سفر خون گریه نکنی!
/ 14 نظر / 80 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پیام

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

ثریا

امام خمینی (ره):اگر هر مسلمان یک تف بیاندازد اسراییل را آب میبرد! ما امسال هم نشان خواهیم داد که پشت برادر و خواهرهایمان ایستاده ایم.فقط کافیست سید علی با تدبیر و صلاح دید خود حکم جهاد دهد.آنگاه جانمان را هم فدا خواهیم کرد. وعده ما:صبح جمعه همین هفته(روز قدس)خیابانهای شهرمان آپم...[گل]

ثریا

*  ★   ★ ♡ *  ★      ☆  ♡   ★ * ★  *  ☆ ★ * ★  *  ☆ ★  ♥  *  ★   ★ ★ * ♡  ☆      ★  ♥   ☆ * ★  * ♥ ★ *   *  ★   ★ ♡ *  ★      ☆  ♡   ★ * ★  *  ☆ ★ * ★  *  ☆ ★  ♥  *  ★   ★ ★ * ♡  ☆      ★  ♥   ☆ * ★  * ♥ ★ *   *  ★   ★ ♡ *  ★      ☆  ♡   ★ * ★  *  ☆ ★ * ★  *  ☆ ★

هستی

سلام اولین باری هست که به وبت ارم اما خوشحالم اومدم چون مطالبت خیلی خوبه به منم سر بزن و به عشق بی سرانجامم نظر بده خواهش میکنم لنگ نظراتتونم

هستی

سلام آقامجتبی امشب نوشته هاتونو تا آخرخوندمهمه حرفاتونو نوشته هاتونو کاملا قبول دارم قبول دارم که جانبازا وشهدا واونایی که واسه کشورمون خدمت کردن ومیکنن از ذهن همه پاک شدن چون من خودمم دختر جانبازم ودارم همه این حرفاتونو کاملا میبینم میبینم که نه تنها بابای من بلکه خیلیای دیگه فراموش شدن ووقتی کسی میگه من دختر جانباز یاشهیدم جوری بهش نگاه میکنن وحرفایی میزنن که انگار همه خوشی های دنیا برا ما هستش واونا توقفسن

همسنگر بسیجی

سلام سلام بر چنین انسانهای بزرگی ..محشور باشند با شهدا ان شاالله ..

یوسف

سلام دوست من مطالب بسیار زیبا و خواندی شما،مرا تحت تاثیر افکار ایثار و شهادت طلبیتون قرار داد .انشاءالله همیشه همین طور که هست بیاد شهدا ، جانبازان و ایثار گران میهنمون بوده و باشید و در پناه خداوند منان و زیر سایه آقا امام زمان عج و ولایت سرزنده و پوینده و در خدمت به مسلیمن جهان کوشا باشید.